Wojsko ubiera się w Bułgarii

Bułgarska firma produkuje mundury dla niemieckich jednostek elitarnych.

Nowe spodnie na szczyt G7

Jak poinformowało Bułgarskie Stowarzyszenie Tekstyliów, Odzieży i Skóry (BATOK), bułgarska firma odzieżowa produkuje spodnie do mundurów niemieckich jednostek elitarnych, które będą ochraniać doroczny szczyt państw członkowskich G7, który odbywa się w dniach 26 - 28 czerwca na zamku Elmau, w Alpach Bawarskich, w pobliżu granicy niemiecko - austriackiej.

Specjalizacja

Firma miała tylko jeden tydzień na to, aby specjaliści mogli zapoznać się z modelem - konstrukcją, wymaganiami, specyfiką i dostarczyć w tym okresie gotowe produkty.
 
Pomimo dużego doświadczenia, które posiada w produkcji mundurów dla krajów europejskich, członków NATO, spodnie niemieckich jednostek elitarnych okazały się zupełnie nowym modelem o konstrukcji całkowicie dostosowanej do nowoczesnych metod ochrony.

Najnowszy model

Wykonane są z 5 różnych rodzajów tkanin, wszystkie w najwyższym standardzie, z ponad 70 detalami, uformowanymi w dziesiątki małych i dużych ochraniaczy oraz kieszeni, z przeróżnymi rzepami, zamkami błyskawicznymi i uchwytami. .
 
Większość szwów jest podwójnie wzmocniona specjalną niepalną nicią. Niemieccy partnerzy są niezmiernie zadowoleni z wysokiej jakości wykonania spodni przez bułgarską firmę Dressmaker.

Dressmaker

Dressmaker to płowdiwska firma, która rozwija swoją działalność produkcyjną w Asenowgradzie. Liczy 130 osób i jest członkiem stowarzyszenia BATOK.
 
Firma specjalizuje się zarówno w produkcji odzieży wojskowej i mundurów, jak również w produkcji eleganckiej odzieży wierzchniej i sportowej.
 
W ciągu ostatnich pięciu lat firma Dressmaker wyprodukowała setki tysięcy maskującej odzieży wojskowej dla armii niemieckiej, czeskiej, holenderskiej, francuskiej, norweskiej, belgijskiej i innych europejskich armii.

Jedno z najciekawszych i najbardziej autorytatywnych zleceń firmy pochodzi z zeszłego roku. To wspólny projekt z holenderską firmą, z którą na początku 2021 roku wygrały przetarg na 3-letnią produkcję i dostawę kamuflażu śnieżnego bezpośrednio dla armii państw członkowskich NATO.
 
Oglądając wiadomości o szczycie, zwracajcie więc uwagę na spodnie i zapamiętajcie, że w Asenowgradzie dobrze szyją. Nie tylko mundury w Dressmaker, ale też prześliczne suknie ślubne i wieczorowe, o czym już pisaliśmysmileyAutor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz