Krajowy Portal Informacyjny Przybliżamy Bułgarię

Mały jubileusz

Dokładnie 3 lata temu 28 lutego opublikowaliśmy pierwszy post w języku polskim w Przybliżamy Bułgarię. Jako początek wybraliśmy celowo wigilię święta Baby Marty, najbardziej bułgarskiego święta ludowego w Bułgarii.
 
Od tego czasu codziennie od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem świąt, opowiadamy w Polsce o Bułgarii. Zachęceni zainteresowaniem czytelników i pozytywnymi opiniami, robimy to już od trzech lat i będziemy robić nadal.

I tak się to zaczęło

Kilka miesięcy po pierwszym poście postanowiliśmy poszerzyć grono odbiorców i zaczęliśmy publikować posty także na Instagramie (https://www.instagram.com/przyblizamybulgarie ), a jesienią 2021 r. odpowiadając na Wasze prośby, utworzyliśmy także stronę internetową (www.przyblizamybulgarie.com) , gdzie dzięki wyszukiwarce łatwo znaleźć nawet starsze publikacje.
 
Tak powstał Bułgarski Krajowy Portal Informacyjny „Przybliżamy Bułgarię”, który w języku polskim opowiada o Bułgarii. Oficjalnie mamy ponad trzy tysiące obserwujących na Facebooku, ale tak naprawdę nie wiemy ile tysięcy to nasi stali czytelnicy. Podejrzewamy, że jest ich wielokrotnie więcej.
 
Dzieje się to dzięki Wam. Dzięki temu, że udostępniacie nasze posty zarówno w publicznych, jak i zamkniętych grupach, a potem robią to Wasi znajomi i przyjaciele.

Dziękujemy

Dziękujemy Wam za akceptację, za polubienia, za przesyłane komentarze, a także wiadomości na Messengerze. Dziękujemy wszystkim, którzy udostępniają nasze posty, zarówno bezpośrednio, jak i w prywatnych grupach na Facebooku. Tutaj wyróżnić musimy Teresę, która udostępnia nasze posty w kilku grupach.
 
Cieszymy się, że posty opublikowane kilka miesięcy, a nawet kilka lat wcześniej, nadal cieszą się popularnością.
 
Dziękujemy naszym przyjaciołom, Wam wszystkim, a także wszystkim instytucjom publicznym i państwowym w Polsce i w Bułgarii, które nas wspierają i doceniają naszą pracę! Są wśród nich Ambasada Polski w Bułgarii i Ambasada Bułgarii w Polsce.
 
Specjalne podziękowania kierujemy do tych wszystkich, którzy przesłali nam materiały do publikacji, podpowiedzieli temat, a szczególnie do tych, którzy sami napisali treści, które potem opublikowaliśmy.
 
Serdeczne podziękowania prosto z serca od całego zespołu Przybliżamy Bułgarię! Dziękujemy, że jesteście z nami!Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz