Azis i Galena wywołali furorę.

Azis i Galena wywołali furorę. W ciągu zaledwie 1 dnia od premiery około 1 milion fanów lekkiej muzyki wysłuchało nowej piosenki Azisa i Galeny.

Piosenka nosi tytuł „A + G = VNL” i jest już numerem 1 pod względem popularności na platformie YouTube.

A + G = VNL (Nasza Wielka Miłość), jak mówią sami autorzy projektu, to wspomnienie czasu, który nieodwracalnie odszedł i nie wróci. Wspomnienie niespełnionej miłości, która ukryła się w najgłębszych zakamarkach serc, aby przypominać nam, że czas nie leczy wszystkiego. Wspomnienie pierwszej miłości, która nigdy się nie powtarza, której się nie zapomina, a tylko boli – jak rana, która wciąż się otwiera…

Piękna muzyka, słowa, emocje i głos Azisa pełen magii, który sprawia, że jak boli, to boli mniej.

Najpierw opowiadają swoją historię, a potem jest już piosenka.
 


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz

FB: 14-12-02
Dziękuję za informację
Przybliżamy Bułgarię
Nie podano informacji, gdzie nakręcono teledysk. Być może został nakręcony w „Carskim pociągu”. Składa się on z dwóch wagonów, którymi podróżował bułgarski car Borys III oraz jednego wagonu - salonu wyprodukowanego w Bułgarii w 1957 roku. Pociąg ten jest najczęściej ciągnięty przez parowóz nr 46.03, wyprodukowany w 1931 roku w polskiej fabryce parowozów „H. CEGIELSKI - POZNAŃ ”, o nr fabrycznym 203, typ Tt 1-6-2. Tym pociągiem organizuje się wycieczki retro z Sofii do Łakatnika, przez malowniczy wąwóz rzeki Iskar na Bałkanach.
FB: 14-12-01
czy teledysk był nagrywany w Bułgarii? konkretniej czy taki parowóz widać na bułgarskich torach?