Bułgaria - preferowany cel podróży w 2024 r.

Podczas tegorocznego spotkania Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA) reprezentującej interesy branży turystycznej w Europie, które odbyło się w Lamego w Portugalii, postanowiono ogłosić Bułgarię preferowanym kierunkiem turystycznym w 2024 roku.

Promocja Bułgarii

Oznacza to, że w przyszłym roku Bułgaria zostanie zareklamowana członkom wszystkich krajowych, europejskich stowarzyszeń organizatorów turystyki i biur podróży. Przedstawiciele branży turystycznej z 26 krajów przyjadą do Bułgarii na swoje doroczne spotkanie i na miejscu zapoznają się z potencjałem turystycznym Bułgarii.
 
Inicjatywa stała się możliwa i zostanie zrealizowana dzięki wsparciu Ministerstwa Turystyki w ramach działań marketingowych na rzecz promocji Bułgarii jako kierunku turystycznego.
 
W tegorocznym spotkaniu ECTAA w Portugalii wzięło udział ponad 50 delegatów reprezentujących biura podróży z całej Europy. Głównym tematem spotkania były nowatorskie inicjatywy ECTAA związane z planem działań na rzecz klimatu i globalnego ocieplenia oraz wykorzystaniem potencjału sztucznej inteligencji (AI) w branży turystycznej.

Kierunek Bułgaria

Na zakończenie spotkania dr Daniela Stoewa, członek biura wykonawczego ECTAA, przedstawiła pokrótce delegatom Bułgarię jako kierunek turystyczny oraz różnorodne możliwości turystyki, które członkowie ECTAA będą mieli okazję poznać osobiście w ramach programu Bułgaria - preferowany cel podróży.
 
Jak Bułgaria wykorzysta swoją szansę i jak się zaprezentuje? Miejmy nadzieję, że jak najlepiej! A my już dziś reklamujemy Bułgarię, zachęcamy do przyjazdu i jej bliższego poznania, bo wtedy najbardziej zyskuje!Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz