Miesiąc miodowy - Bułgaria wśród liderów

Ranking Lonely Planet

Międzynarodowy przewodnik turystyczny Lonely Planet w przeprowadzonej klasyfikacji umieścił Bułgarię na ósmym miejscu wśród „10 najlepszych miejsc na budżetowy miesiąc miodowy w 2023 roku na świecie."
 
Jak napisał Lonely Planet w swoim rankingu „Bułgaria nie jest najbardziej oczywistym wyborem na podróż poślubną, ale nie jest też drogim kierunkiem niezależnie od pory roku.”

Sofia i atrakcje stolicy

Stolica Sofia ma wiele do zaoferowania miłośnikom miejskiego życia, tętniącą życiem scenę kulturalną, gdzie bilet na najlepsze przedstawienia w Sofijskiej Operze można znaleźć za mniej niż 10 dolarów.

Morze i słońce

Miłośnicy słońca mogą poleniuchować nad Morzem Czarnym, gdzie znajdą miękki piasek i piwo za około 2 dolary. Jak tego nie lubić? - zauważono w publikacji.

Zima

Miłośnicy zimy mogą wybrać się do najbardziej przystępnych cenowo ośrodków narciarskich w Europie - Bansko i Borowec, gdzie znajdą stoki dla narciarzy na wszystkich poziomach, a także rodzinne pensjonaty, przytulne tawerny i (dzięki taniemu piwu) świetne miejsca do spędzania czasu po nartach – piszą autorzy rankingu.
 
Lonely Planet poleca także swoim czytelnikom, którzy chcą tanio pojeździć na nartach i zadowalają się podstawowymi udogodnieniami, Witoszę, która jest oddalona od Sofii zaledwie o 10 km.

Ścisła czołówka

W pierwszej trójce w rankingu dla nowożeńców, którzy nie chcą dużo wydawać na podróż poślubną są Maroko, Indie i Portugalia.

Propozycje dla nowożeńców

Jeżeli chcesz spędzić podróż poślubną w Bułgarii, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy! A od organizatorów wycieczek fakultatywnych w Złotych Piaskach i w Słonecznym Brzegu uzyskaliśmy specjalną zniżkę na „miesiąc miodowy”, którą możesz uzyskać jeżeli spędzasz w Bułgarii swój miesiąc miodowy i zarezerwujesz wycieczkę do końca maja 2023 roku.
 
Zgłoszenia przyjmujemy na mail: przyblizamy.bulgarie@gmail.comAutor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz