Skarby Bułgarii - film Bettany Hughes

Po filmie Bettany Hughes nastąpił prawdziwy boom na Bułgarię! Brytyjczycy masowo kupują bilety do Bułgarii i rezerwują tu długie wakacje, aby na własne oczy zobaczyć skarby Bułgarii, o których światowej sławy historyczka prof. Bettany Hughes opowiada w swoim filmie „Skarby Bułgarii”.

Fantastyczny film

I wcale się nie dziwię. Znam wszystkie te miejsca, ale pokazane i opowiedziane przez Bettany nabierają niezwykłego koloru i blasku i aż chce się je znowu dotknąć i zobaczyć z bliska.

Jest to chyba najciekawszy film o Bułgarii, jaki widziałam. Nie tylko piękne kadry, ale przede wszystkim wspaniałe opowieści, pełne pasji i ekspresji, a przy tym przekazane w sposób niezwykle przystępny. Niesamowita narracja!

Rekordowa oglądalność

Odcinek o Bułgarii wyemitowano w Wielkiej Brytanii mniej więcej tydzień temu i stał się od razu jednym z najchętniej oglądanych filmów z tej serii.

Oglądano go w internecie już miliony razy. Tym samym Płowdiw, Ribnowo i Kosti, Kazanłyk, Rylski Monastyr oraz Złoty Skarb Warneński zagościły w domach milionów widzów z Wielkiej Brytanii i nie tylko.

 
A teraz wielu z nich chce na własne oczy zobaczyć skarby, o których Bettany opowiada w filmie i postawić stopę na bułgarskiej ziemi, poznać bułgarskie tradycje i obyczaje.

Zauroczona Bułgarią

Bettany Hughes, historyczka i prezenterka telewizyjna podróżowała po blisko 20 krajów, fotografowała i robiła filmy ze swoich wojaży. Ale nie ukrywa, że Bułgaria od dawna była jej sekretnym marzeniem.
 
Po udanym bułgarskim debiucie, Bettany jest już w trasie z kolejnym odcinkiem, w którym udowodni, że Bułgaria jest pełna skarbów. Tajemnicą jest, co nam pokaże, ale sugeruje, że tym razem głównymi bohaterami będą róże.
 
Pewne jest to, że nawet gdyby została tu cała rok i codziennie nadawała odcinki o Bułgarii, wciąż będzie wiele ciekawych miejsc i historii do opowiedzenia.
 
Zaplanowała też już swoje wakacje w Bułgarii. Chyba spodobała jej się Bułgaria, prawda? Wyrusz i Ty w podróż po Bułgarii, poznaj ją i pokochaj.
 
Niech film Bettany „Skarby Bułgarii” będą dla Ciebie inspiracją i równie fantastycznym przeżyciem jak dla mnie:
 Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz