Burgas - Festiwal Ryb i Wina

Festiwal Ryb i Wina to najsmaczniejsze wydarzenie w w kalendarzu kulturalnym Burgas.

Co, gdzie i kiedy

Atrakcyjny program muzyczny, smakowite pokazy, gry i kulinarne przysmaki, wszystko to czeka na Ciebie we wrześniu w Burgas w Parku Morskim przy Flora Expo Center.
 
Mistrzowie morskiej kuchni z kraju i regionu przygotują na żywo przysmaki ze świeżych ryb i owoców morza, a najlepsze restauracje z Burgas powalczą o tradycyjną nagrodę „Najsmaczniejsza zupa rybna”. Wygra ten, kto zaskoczy festiwalowe jury najlepszym przepisem i składnikami na pyszne danie.
 
Na terenie festiwalu będzie można skosztować specjalnie wyselekcjonowane wina bułgarskie i zagraniczne, z wybranych winnic z całego kraju i dowiedzieć się więcej o tym, jakie wino jest najlepsze, do danego dania.
 
Oprócz gier, pysznych ryb, dań rybnych i morskich przysmaków, pokazów kulinarnych w programie festiwalu są również ciekawe koncerty, pokazy i występy różnych artystów.

Moc atrakcji i wspaniała zabawa

W programie artystycznym festiwalu weźmie udział ponad 100 artystów z różnych zespołów tanecznych, wokalnych i muzycznych.
Festiwal zaczyna się zwyczajowo w jeden z pierwszych piątków września o godz. 17.00 i potrwa przez sobotę i niedzielę od godz. 11.00 do 23.00.
 
Z pewnością warto tu być!
 
Foto: Festiwal Ryb i WinaAutor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz