Jak bajkowy ślub to w Bułgarii

Czy wiesz gdzie jest najlepsze miejsce na organizację wesela? – w Bułgarii.

Nowe wyróżnienie otrzymała jedna z najbardziej niezwykłych atrakcji nie tylko w Bułgarii, ale także w Europie - Zamek „Zakochany w wietrze” we wsi Rawadinowo, koło Sozopolu.

Tym razem bułgarska atrakcja została mile zaskoczona otrzymaniem nagrody na najlepsze na świecie (!) miejsce na ślub w 2021 roku.

Wyróżnienie przyznało International Association of Wedding Destination Professionals z siedzibą w USA.

Międzynarodowe stowarzyszenie IADWP (International Association of Destination Wedding Professionals) łączy wysiłki profesjonalistów z całej branży ślubnej, w tym agencji ślubnych, hoteli, fotografów, dekoratorów, organizatorów ślubów, konsultantów ślubnych i specjalistów kulinarnych.

Właściciel i budowniczy zamku Georgi Tumpałow przyznał, że był niezwykle zaskoczony, wciąż bowiem żyli jeszcze poprzednim sukcesem, gdyż niewiele wcześniej Zamek „Zakochani w wietrze” zdobył inną prestiżową nagrodę – na „Najlepszą europejską rodzinną destynację w roku 2021” i nawet nie wiedzieli, że znaleźli się wśród nominowanych obiektach na najlepsze ślubne miejsce na świecie.

Dopiero zaledwie około dwa tygodnie przed ceremonią dowiedzieli się, że na podstawie kilkudziesięciu wskaźników, w tym lokalizacji, architektury, parku, romantycznej atmosfery i wielu innych, prowadzą w rankingu przed obiektami z Emiratów, Indii. Indonezji, Turcji i Chin.

Nie mogło być inaczej . Tegorocznym tematem była „Romantyka i bajkowy styl”, a taka właśnie jest atmosfera na zamku, która co roku przyciąga wiele par, które właśnie tutaj chcą sobie powiedzieć sakramentalne „Tak”.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w Turcji, w Istambule. Nagrodę wręczył osobiście prezes stowarzyszenia Minti Castilla, a nagrodę odebrał dyrektor bułgarskiego obiektu Janko Krastew.


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz

Przybliżamy Bułgarię
Widać komuś jednak się podoba skoro dostali kolejną prestiżową nagrodę. To nie muzeum, to atrakcja turystyczna i w takich kategoriach należy do tego podchodzić.
FB: 12-11-2
Kicz to mało powiedziane. Stolica plastiku
FB: 12-11-1
Może i kicz. Ale i tak lubię tam zajrzeć.