O nas

Jesteśmy grupą przyjaciół. Interesujemy się historią, geografią, kochamy podróże, uwielbiamy dobrą książkę i kuchnię. Są wśród nas ludzie różnych profesji, a także gospodynie domowe, studenci i emeryci. Łączą nas wspólne zainteresowania, przyjaźń, a przede wszystkim miłość do Bułgarii!

Każdy z nas ma swój własny biznes, pracę, a Przybliżamy Bułgarię traktowaliśmy początkowo tylko jako swojego rodzaju hobby, które jednak dość szybko przerodziło się w prawdziwe wyzwanie i misję.

Bułgaria to mały, ale piękny kraj. Posiada wszystko – piękne morze, majestatyczne góry, wspaniałą przyrodę, światowej klasy zabytki, niezwykle bogatą historię, interesujące i wciąż żywe tradycje, o których jednak tak mało wiadomo poza jej granicami.

Chcielibyśmy to zmienić. Dlatego codziennie, systematycznie już od roku, opowiadamy o Bułgarii, o jej przeszłości, bieżących wydarzeniach, o zabytkach, ciekawych ludziach i miejscach.

Poznaj z nami Bułgarię i pokochaj!

A ponieważ działamy w różnych dziedzinach, jesteśmy też w stanie pomóc Ci w każdej praktycznie dziedzinie, którą zapragnąłbyś rozwijać w Bułgarii lub z bułgarskimi partnerami. Tłumaczenia, reklama, nauka, marketing, księgowość, prawo, turystyka, incentive, konferencje, przewozy, produkty, usługi, nieruchomości, biznes. Lista jest nieograniczona.