Rejon Burgas - ekscytujący cel podróży

Po oficjalnej prezentacji na największych targach turystycznych w Bułgarii – Wakacje i SPA, dostępny jest już najnowszy film reklamowy gminy Burgas.

Projekt Ministerstwa Turystyki

Film powstał w ramach „Programu finansowania działań marketingowych usług turystycznych w gminach Morza Czarnego w Republice Bułgarii” Ministerstwa Turystyki. Jest skierowany na rynki Wielkiej Brytanii i Europy Środkowej. Przedstawia wyjątkowe możliwości uprawiania turystyki w regionie bułgarskiego południowego wybrzeża Morza Czarnego.
 
Łączy on wysiłki gmin Burgas, Nesebyr, Pomorie, Primorsko, Carewo i Malko Tyrnowo w celu stworzenia jednego produktu turystycznego, który będzie reklamował region i przyciągnął turystów zagranicznych na wakacje latem 2024 r.

Burgas - ekscytująca mieszanka

W prezentowanym klipie Burgas przedstawione jest jako dynamiczne miasto, w którym panuje letni rytm, z możliwościami aktywnego wypoczynku – niezależnie od tego, czy szukasz relaksu na plaży, wycieczki na malowniczą wyspę św. Anastazji, czy lotu paralotnią nad uroczym Parkiem Morskim.

Odkryj Bułgarię

Wkrótce przedstawimy kolejne projekty. A projekt, w którym sami uczestniczymy jest chyba najbardziej wymagający, bo związany jest z promocją 3 małych czarnomorskich gmin, nieznanych praktycznie w Polsce – Dyłgopoł, Prowadia i Dolni Cziflik. Ale stopniowo wprowadzimy Cię w ten niezwykły dziewiczy zakątek kraju.
 
Zapraszamy na Targi Turystyczne w Zabrzu w dniach 5-6 kwietnia, gdzie będą prezentowane te 3 czarnomorskie gminy.
 Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz