Ostre papryczki to wielka rzecz!

Ostre papryczki to wielka rzecz!

Na początku lutego na ceremonii wręczenia Oscarów, brytyjska megagwiazda Adele zaprezentowała super figurę, straciła prawie 45 kg. Pojawiły się nawet spekulacje i niepokojące komentarze na temat tego, czy tak drastyczna utrata wagi nie zaszkodzi na dłuższą metę jej zdrowiu.

W wywiadzie dla magazynu Vogue, Adele wyjawiła sekret utraty wagi. Osiągnęła to dzięki diecie Sirtfood. Sirtuina jest białkiem, które bierze udział w regulacji metabolizmu, w tym w niszczeniu „wadliwych” genów, które powodują poważne choroby lub przyrost masy ciała.

Aby schudnąć, Adele nie tylko ograniczyła spożycie kalorii, ale także skupiła się na kluczowych pokarmach, które stymulują produkcję „magicznej” sirtuiny białkowej.

W wywiadzie Adele pokazała również produkty, za pomocą których udało jej się schudnąć. Ważną rolę w jej diecie odgrywają cukinie, dynia, zielone zioła, ogórki, awokado, nektarynki. Podkreśliła szczególne znaczenie bułgarskiej ostrej papryki!
„Uważam, co wkładam do mojego ciała” – powiedziała.

Czy wiesz, że ok. 15 km od Warny jest największy producent ostrej papryki w Bułgarii? Uprawia się tam i przetwarza ostrą paprykę z odmian z całego świata. Od pikantnie ostrych do „trująco” ostrych.

Organizowane są też dla grup specjalne programy, w czasie których dowiesz się jak uprawiać paprykę, będziesz mógł skosztować wyjątkowej mieszanki pikantnych produktów i wreszcie dostaniesz „ostre” prezenty.

Już teraz przyjmujemy zamówienia grupowe.


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz

FB: 05-01-03
zabierzcie mnie z sobą
FB: 05-01-02
Super jedziemy na papryczki
FB: 05-01-01
Bulgaria zawsze najlepsza