Warna zaprasza Was wszystkich

Związek Przewodników w Bułgarii wraz z gminą Warna, przygotował w 2021 roku specjalną akcję promocyjną, zatytułowaną „Warna zaprasza Was wszystkich!”.

Projekt ma na celu promocję miasta jako całorocznego celu turystycznego na rynkach docelowych oraz zaprezentowanie Warny jako wielokulturowego i wieloaspektowego miasta - domu z przeszłości, dziś miejsca wielu kultur i miasta, które może zaimponować każdej kulturze, każdej zagranicznej grupie turystów swoimi walorami, zabytkami i trasami, a także wspaniałymi możliwościami na niezapomniane wakacje!

Inicjatywa ta wpisuje się w wydarzenia związane z obchodami 100-lecia Warny jako miejscowości uzdrowiskowej, które obchodzimy właśnie w tym roku (2021).

W ramach projektu „Warna zaprasza Was wszystkich” Związek Przewodników w Bułgarii promuje miasto na 10 wiodących rynkach turystycznych, wśród których jest Polska, kładąc nacisk na to, co danej grupie najbardziej imponuje, co ją interesuje.

Przewodnicy przygotowali prezentacje w 10 językach, które możesz zobaczyć zarówno w formie prezentacji, jak i ciekawego filmu.

Jeżeli chcesz oglądnąć film w j. polskim, naciśnij.

A jeżeli chcesz oglądnąć prezentacje lub filmy w innych językach, naciśnij.
Przyłączamy się do akcji i serdecznie zapraszamy! Zobacz ile Warna ma do zaoferowania!


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz

Przybliżamy Bułgarię
I tego się trzymajmy! Szybka kolej z pewnością ucieszyłaby wielu z nas.
FB: 30-11-2
przecież ja nikomu nie zabraniam alternatyw. Choćby roweru
Przybliżamy Bułgarię
Sami się na to nabraliśmy, ale przecież Waldemar pisze o szybkich pociągach. Tego chcielibyśmy przecież wszyscy! Samolot nie może być jedyną alternatywą.
FB: 30-11-2
też jeździłem. Wa-wa-Przemyśl-Czerniowce-Bukareszt-Sofia. W czasach kiedy ludzie pierwotni rzucali kamieniami w dinozaury. Dłużyło się.
FB: 30-11-1
wiele razy podróżowałem pociągiem i samolotem do Bułgarii. Czasy się zmieniają ,pociągi przyśpieszają i taki trend pojawia się w UE. Jazda sypialnym pociągiem nie jest dla mnie udręką. Ma być wybór, a turysta sam zdecyduje
FB: 30-11-2
chcesz się mordować ciuchcią prawie 30 h ? ... 200 -400 zł , 1.30 h np Lublin-Burgas. W sezonie.
Przybliżamy Bułgarię
Miejmy nadzieję, że przeczyta Pana sugestię ktoś decyzyjny w tej sprawie i coś się zmieni.
FB: 30-11-1
z Polski jechał wagon przez Budapeszt . W tym roku rusza połączenie z Polski do Splitu , gdzie z Czech cieszy się wielkim powodzeniem. Bułgaria jest odcięta, nie każdy chce tłuc się autokarem. To szansa na dodatkowych turystów.
Przybliżamy Bułgarię
Połączenia kolejowe z Polski do Warny i Burgas są istotnie skomplikowane, ale są przecież połączenia autobusowe (linie wakacyjne), lotnicze (chartery) i można dojechać szybciej niż kiedyś pociągiem. Jeździliśmy w dawnych czasach pociągiem z Polski do Warny, 2 dni w jedną stronę, jazda przez ZSRR i zmiana kół na granicy, bo inny rozstaw. Nie warto za tym tęsknić choć szybkie nowoczesne połączenie kolejowe to byłoby coś!
FB: 30-11-1
Niestety z Polski brak połączenia kolejowego. A było bezpośrednie połączenie do Warny i Burgas