Trzej ministrowie zapraszają do Bułgarii

Sezon turystyczny już w pełni. W Szkorpiłowcach, które słyną z cudownych plaż i wspaniałych warunków do uprawiania windsurfingu, spotkali się trzej ministrowie - Minister Turystyki Ewtim Miłoszew, Minister Środowiska i Wody Petyr Dimitrow oraz Minister Zdrowia Galia Kondewa.
 
Wszyscy trzej ministrowie zapraszają do Bułgarii i gwarantują, że woda w Bułgarii w Morzu Czarnym jest cudowna, czysta, a goście są mile widziani.

Cudowna woda

Jakość wody morskiej jest stale monitorowana, a wszystkie badania próbek wody morskiej pobranej wzdłuż wybrzeża dowodzą, że jej jakość jest doskonała.

Kontrole czystości wody morskiej poza kąpieliskami mają charakter ciągły, ze szczególnym uwzględnieniem wskaźników mikrobiologicznych. Do chwili obecnej nie stwierdzono żadnych odstępstw od standardów jakości.

Próbki pobierane są także po odebraniu sygnałów.

 
Minister Turystyki Miłoszew przypomniał, że w tym roku na bułgarskim wybrzeżu rekordowa liczba plaż została wyróżniona Błękitną Flagą.
 
Cudowna woda, wspaniała pogoda, fantastyczne plaże i serdeczne zaproszenie do przyjazdu do Bułgarii!Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz