Wyjątkowe eko przybory z drewna brzozowego z Bułgarii

Bułgarska firma produkuje i eksportuje jednorazowe drewniane naczynia i sztućce do Europy.
 
Wszyscy jesteśmy zaniepokojeni zanieczyszczeniem środowiska produktami z tworzyw sztucznych - kubkami, torebkami, butelkami, sztućcami i nie tylko.
 
Wiele firm na całym świecie próbuje zastąpić produkty z tworzyw sztucznych innymi, wykonanymi z materiałów przyjaznych dla środowiska.
 
Opowiadaliśmy już o bułgarskiej firmie produkującej jadalne filiżanki do kawy. Pijesz kawę i jesz filiżankę! Teraz chcemy opowiedzieć o innej bułgarskiej firmie Bull Trading Consult LTD, która produkuje jednorazowe drewniane przybory kuchenne.
 
Swoje produkty eksportuje już na Węgry, Maltę, do Holandii i Grecji. Obecnie negocjuje wejście na rynki w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Są to głównie kubki, talerzyki, łyżki, widelce, noże i mieszadełka.
 
Wykonane są z okleiny brzozowej. Są nie tylko w 100% biodegradowalne, ale także hipoalergiczne i nadają się do użytku nawet przez małe dzieci.
 
Znajdują szerokie zastosowanie w hotelach, restauracjach, firmach cateringowych, automatach z jedzeniem i street foodach. Są idealną alternatywą dla produktów wykonanych z tworzyw sztucznych, które zgodnie z przepisami UE muszą odejść do historii.
 
Firma postawiła na naturalne, biodegradowalne materiały, które są całkowicie bezpieczne dla ludzkiego zdrowia.
 
Jak informuje Bull Trading Consult, brzozy wykorzystywane do produkcji materiałów rosną w jednym z najczystszych obszarów na świecie – w pobliżu rosyjskiego miasta Władywostok i są pozyskiwane z lasu brzozowego o powierzchni ponad 3000 km², z kontrolowanym wyrębem. Na miejscu ściętych drzew natychmiast sadzi się nowe drzewka.
 
Wiele osób uważa, że najlepszą alternatywą dla plastiku są produkty bambusowe, ale produkty brzozowe, jak podaje firma, dowodzą czegoś wręcz przeciwnego.
 
Podczas obróbki bambusa produkty są sklejane klejem, w przeciwieństwie do ich brzozowych odpowiedników. W przetwórstwie produktów jednorazowych firmy Bull Trading Consult nie stosuje się również chloru.
 
Ich cena jest porównywalna do cen niebezpiecznych dla środowiska plastikowych widelców, łyżek, talerzy i kubków, co sprawia, że produkty są wyjątkowe pod każdym względem i niezwykle atrakcyjne.
 
Bądź EKO ????Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz