Miejsce w Warnie, które zapewnia szeroki uśmiech

W Warnie, a dokładnie w kurorcie Św. Konstantyn i Helena powstało nowoczesne centrum stomatologiczne. Jedni pokazują zęby w szerokim uśmiechu do zdjęcia, bo jest to ulubione miejsce do selfie, a inni na fotelu dentystycznym. laugh

D
zięki nowemu centrum stomatologicznemu Warna może się poszczycić nowym rekordem Guinessa! W jakiej kategorii? Na największy budynek w kształcie litery. Księga Rekordów Guinnessa oficjalnie uznała budynek kliniki dentystycznej w rejonie Warny, oddany do użytku 4 kwietnia 2020 roku za największy budynek w kształcie litery.

Klinika jest wybudowana w kształcie litery D, co nawiązuje do jej nazwy - Dentaprime.

Jest to bardzo elegancka wizytówka regionu i szybko stała się popularną lokalizacją do robienia zdjęć, a dzięki temu, że jest wysoka na 15 m, nie może być niezauważona. Widać ją już nawet z samolotu lecącego na lotnisko w Warnie od północno-wschodniej strony.

Imponujący projekt budynku w kształcie litery D otrzymał prestiżową nagrodą na ogólnokrajowym konkursie „Budynek Roku” w 2020 w dziedzinie medycyny. Po 4 miesiącach planowania i 5 miesiącach budowy powstało nowoczesne centrum stomatologiczne z 57 gabinetami zabiegowymi, co czyni go, jak podaje sama klinika, największą prywatną kliniką stomatologiczną w Europie.

Klinikę wyróżnia nie tylko niezwykła bryła i konstrukcja. Jest ona wyposażona w najnowszej generacji filtry HEPA, które utrzymują powietrze w pomieszczeniach czyste i zdrowe, a złożony proces obejmujący filtry fizyczne i odwróconą osmozę zapewnia stały dostęp do oczyszczonej wody.

Aby leczenie zębów nie wywoływało stresu i nie sprawiało bólu, klinika wyposażona jest również w centralny dopływ tlenku azotu (tzw. „rajski gaz”) – odkrycie nowoczesnej anestezjologii.

Dentaprime posiada również największą na świecie sieć 3Shape zapewniającą doskonałą diagnostykę cyfrową i planowanie leczenia. Co więcej, ta nowoczesna technologia pozwala robić we własnym laboratorium Dentaprime szybkie i wysokiej jakości protezy zębowe.

Klinika dba również o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników, dając im możliwość korzystania z własnej siłowni oraz firmowej restauracji ze zdrowymi posiłkami, w tym wegetariańskimi w jakości BIO.

Duży nacisk w Dentaprime kładzie się również na ekologię. Klinika posiada olbrzymie własne grunty i rocznie planuje zadrzewiać do 100 000 m², aby stworzyć pierwszą w Europie klinikę dentystyczną neutralną dla klimatu.


Dentaprime posiada wszystko, co sprawia, że doskonała stomatologia jest możliwa.

Może więc nie tylko na wczasy do Warny?


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz

iwigaku
[url=http://slkjfdf.net/]Ufibyaj[/url] Oqaborla jpq.crmh.przyblizamybulgarie.com.gzx.gl http://slkjfdf.net/
iyotula
[url=http://slkjfdf.net/]Iyanabv[/url] Eiliqkubi pud.jesc.przyblizamybulgarie.com.nvt.us http://slkjfdf.net/
opufigowelelu
[url=http://slkjfdf.net/]Alosiju[/url] Gisifip wyp.wgkw.przyblizamybulgarie.com.gcv.uw http://slkjfdf.net/
ojjiyelocy
[url=http://slkjfdf.net/]Unuyul[/url] Ierike fcw.gpmd.przyblizamybulgarie.com.cae.lz http://slkjfdf.net/