Robert de Niro otwiera dwa hotele w Bułgarii

Gwiazda Hollywood „wkracza” do Bułgarii z hotelami w Sofii i Warnie. Amerykańska marka luksusowych hoteli, restauracji i rezydencji Nobu Hospitality otwiera dwa obiekty w Bułgarii. Poinformowano o tym na stronie firmy.

Nobu Hospitality

Firma Nobu Hospitality została założona w 1994 roku przez aktora Roberta De Niro, znanego japońskiego szefa kuchni i restauratora Nobu Matsuhisę - znanego ze swej kuchni fusion łączącej tradycyjne japońskie dania z peruwiańskimi składnikami i producenta filmowego Meira Teppera.
 
Swój pierwszy hotel firma otworzyła w 2013 roku w Las Vegas. Od tego czasu portfolio marki powiększyło się o 38 hoteli i 12 rezydencji na całym świecie.
 
Jak pisze na stronie firmy, hotele i rezydencje Nobu, położone są w najbardziej urzekających miejscach na świecie, a każda lokalizacja zachowuje charakterystyczny lokalny urok i indywidualistyczny duch, łącząc japoński minimalizm z niuansami miasta, w którym żyje.

Hotele Nobu w Bułgarii

Tym bardziej cieszy więc, że amerykańska marka zagości w Bułgarii. Pierwszy hotel i restauracja Nobu Hospitality będzie zlokalizowany w centrum Sofii, a drugi – na wybrzeżu Morza Czarnego, w Warnie.
 
Jak podaje firma Nobu Hotel and Restaurant Sofia będzie ozdobą serca jednej z najstarszych stolic w Europie. Hotel będzie znajdować się w historycznym budynku banku w pobliżu Teatru Narodowego Iwana Wazowa, otoczonego butikami, galeriami sztuki i głównymi zabytkami historycznymi.
 
A gdzie dokładnie będzie drugi hotel? Wiemy na pewno, że gdzieś nad brzegiem morza. Plotki głoszą, że może to być Grand Hotel Varna - niegdyś kultowy hotel, a od kilku lat nieczynny.
 
Z całą pewnością to będą wymarzone wakacje!Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz