I przyszło lato - bezpłatny koncert i wycieczka po Warnie

Bezpłatnym koncertem i pieszą wycieczką w niedzielę 18 maja rozpocznie się sezon turystyczny w Warnie.
 
W tym roku w programie koncert z pokazem laserowym i efektami specjalnymi oraz bezpłatne wycieczka po Warnie.

Początek sezonu

Otwarcie sezonu nastąpi 18 maja. Dzień ten nie został wybrany przypadkowo. Zbiega się z inicjatywą Europejska Noc Muzeów i Galerii, w której morska stolica Bułgarii od lat aktywnie uczestniczy. Szczegółowy program wydarzeń można śledzić na stronie organizatora 
organizatora.

Koncert

Koncert-spektakl zatytułowany „I przyszło lato” rozpocznie się o godzinie 19:00 przy wejściu do Parku Morskiego. Mieszkańcy Warny i goście miasta będą mogli cieszyć się połączeniem elektronicznej muzyki tanecznej i symfonii w specjalnych wersjach i remiksach. W koncercie wystąpią popularni bułgarscy artyści, DJ i orkiestra symfoniczna. Wstęp jest bezpłatny.
 
Grupa Deep Zone Project wraz z orkiestrą symfoniczną wykona klasykę światowego house dance, utwory hip-hopowe i R&B oraz mieszankę oryginalnych hitów grupy.
 
Gośćmi specjalnymi będą NADIA, LADY B, Bisera i Lydia. Podczas koncertu odbędzie się także debiut sceniczny Debory Michajłowej, której dramatyczny przypadek (była ofiarą przemocy, pocięta nożem przez swojego byłego chłopaka) spotkał się z szerokim odzewem opinii publicznej.
 
Występ uświetni pokaz laserowy, duża scena, wizualizacje, efekty specjalne i niespodzianki.

Inne atrakcje

Innymi punktami programu są tradycyjny koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Sił Morskich od godz. 18:00 w Muzeum Marynarki Wojennej, wystawa Ordery 8. Pułku Piechoty Morskiej w Muzeum Odrodzenia, koncert paschalny Chóru Bizantyjskiego pod dyrekcją Martina Dimitrowa od godz. 15:00 w klasztorze Aładża, występ a cappella solistów Opery Narodowej w Warnie w Muzeum Archeologicznym., otwarcie wystawy „Dekompresja emocjonalna” w Domu Architekta o godz. 20:00 i wiele innych.

Wycieczka po Warnie

Odbędzie się także bezpłatna wycieczka piesza w języku bułgarskim, która będzie częścią programu z okazji otwarcia letniego sezonu turystycznego. Zwiedzanie rozpocznie się o godzinie 17:00 koło Centrum Informacji Turystycznej w Warnie.
 
Wycieczka przeniesie Cię w czasie i odkryjesz urok starych hoteli w Warnie. Będziesz spacerować po centralnej części miasta, zobaczysz budynki, które stały się zabytkami architektury, w tym wspaniałe hotele Nowy Jork, Musała, Londyn i Paryż, a następnie port w Warnie, Łaźnie Morskie i restaurację Morskie Kasyno i zakończy się przed wejściem do Parku Morskiego, gdzie odbędzie się koncert.
 
Zapraszamy do Warny!Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz