Najdłuższa kolacja na plaży

Już w najbliższą sobotę, 19 sierpnia, od godziny 19.30 mieszkańcy Warny i goście miasta będzie mieli okazję wziąć udział w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń lata w Warnie – kolacji pod gwiazdami nad brzegiem morza!
 
Wydarzenie odbędzie się już po raz dziewiąty w dzielnicy Asparuchovo w Warnie, nad samym morzem.

Początki

Pierwsza taka kolacja odbyła się zupełnie spontanicznie, ale uczestnikom pomysł na tyle się spodobał, że co roku, już dziewięć lat z rzędu, w jeden letni sobotni wieczór plaża w Asparuchowo przekształca się w olbrzymi piknik, a liczba gości rośnie w postępie geometrycznym.

Program

W wydarzeniu może wziąć udział każdy. Należy przynieść ze sobą własne jedzenie i napoje oraz koc lub matę, na których można usiąść i rozłożyć przyniesione ze sobą wiktuały. Na wszelki wypadek warto zabrać też coś do okrycia się, gdyby zrobiło się chłodniej.
 
W tym roku kolacji towarzyszyć będzie program muzyczno-artystyczny, animacje dla dzieci, olśniewający pokaz świateł i wiele niespodzianek.
 
Program rozpoczyna się o 19.30 i potrwa do 23.30.

Gdzie?

A więc zapraszamy na plażę w Asparuchowo, między restauracją Midena Kashta, a TKZS. Warto przybyć przynajmniej pół godziny wcześniej, aby móc zająć miejsca bliżej sceny.
 
Inicjatorzy tej niezwykłej wspólnej kolacji badają warunki ubiegania się o wpis do Księgi Rekordów Guinnessa.
 
Masz okazję na kolację pod gwiazdami? To będzie piękne romantyczne przeżycie!Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz