Apartamenty Black Horse - Pamporowo

W Pamporowie, w jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w Bułgarii, położonym w sercu Rodopów, u podnóża Sneżanki czyli po polsku Śnieżki (1926 m.n.p.m.) znajdują się apartamenty Black Horse, w których mieliśmy okazje mieszkać.

Wygodne i przestronne apartamenty

Czyściutkie, przestronne, wygodne, a lokalizacja – bajka! Lepszej nie można sobie wymarzyć – przy samej kolejce na Sneżankę, skąd rozpoczynają się prawie wszystkie trasy zjazdowe, z przecudnym widokiem na szczyt, na góry, na stok.

Smaczna domowa kuchnia

Obok restauracja należąca do właścicieli, w której serwują wspaniałe, domowe i obfite śniadania oraz gdzie możesz zamówić coś w ciągu dnia czy też rozgrzać się. Mekicy czyli takie bułgarskie pączki, ulubione śniadanie Bułgarów, zrobione przez Anastazję rozpływały się w ustach. Dodam tylko, że co niektórzy pochłonęli na śniadanie nawet po 2 porcje. Ale nic dziwnego! Były fantastyczne! Do tego konfitura z jagód i nie sposób było oprzeć się pokusie!

Cudowna obsługa

Jeżeli więc szukasz fajnej miejscówki w Pamporowie, to zadzwoń do Anastazji, to dusza człowiek. Tutaj przekonasz się co znaczy prawdziwa bułgarska gościnność, życzliwość i poczujesz się jak w domu.

tel. 00 359 895 473 441 j.bułgarski i angielski