Bułgarska projektantka podbija świat mody!

Bułgarska projektantka podbija świat mody!

Elizabeth Kain ma zaledwie 25 lat, ale swoim talentem podbiła światową scenę. Jej modele weszły już do włoskiej edycji Vogue.

Zawsze lubiłam modę i sztukę, a także eksperymentowanie, tworzenie bardziej niestandardowych wizji” – powiedziała Elizabeth.

Początkowo młoda Bułgarka miała zamiar studiować ekonomię, ale zamiast tego sześć lat temu wyjechała na studia projektowania mody do Londynu.

Przez lata jej modelki brały udział w największym w roku pokazie mody - "Fashion Week" w Londynie. To tam została zauważona przez włoski magazyn Vogue, który opublikował zdjęcia płaszcza wykonanego przez Lisę.

Kwiatowy płaszcz opublikowany w Vogue to jeden z moich najbardziej skomplikowanych projektów. Jego wykonanie zajęło mi miesiące pracy dzień i noc” – powiedziała projektantka.

Dzięki tym wszystkim sukcesom Lisa nabrała odwagi i pod koniec 2019 roku otworzyła swój pierwszy showroom w Sofii.

Jej projekty wyróżnia to, że w każdy z nich wkłada cząstkę siebie. Dla niej kluczem do sukcesu jest wytrwałość i upór, a prędzej czy później praca się opłaca.

W jej karierze nie brakuje także trudnych chwil, szczególnie w tych niepewnych czasach pandemii.

Obecnie rozwój świata mody jest w dużej mierze ograniczony. Staram się patrzeć w przyszłość jak najbardziej pozytywnie i wykorzystywać te trudne chwile, aby odpocząć i rozwijać swoją kreatywność. Będę szczęśliwa mając możliwość skorzystania z przyszłych innowacji w tej dziedzinie, aby zbudować nowoczesną markę, która dba o potrzeby swoich klientów i naszą przyszłość na Ziemi” – mówi LIZA KAIN.

Zapamiętaj tę markę Liza Kain!

Jej kolekcje są piękne!


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz