Sofia - pierwszy inteligentny hotel

W Sofii otworzył swoje podwoje pierwszy inteligentny hotel Introvert (Introwertyk). Nazwa mówi sama za siebie.
 
Został on przygotowany tak, by móc funkcjonować także bez personelu. Cały proces rezerwacji i zameldowania się w obiekcie jest w pełni skomputeryzowany.

Gdzie

Hotel położony jest przy stołecznej ulicy Marii Luizy, w samym centrum bułgarskiej stolicy i należy do sieci inteligentnych hoteli Introvert Smart Hotels.

Nowy trend

Jeden z właścicieli sieci hoteli w swojej wypowiedzi wyznał, że inwestycja w smart hotel została podjęta po wnikliwej analizie rynku, a sofijski model pozwala gościom samodzielnie meldować się i zakwaterować w pokoju.
 
Oferta skierowana jest do klientów, którzy unikają hałaśliwych lobby i zatłoczonych restauracji, którzy cenią sobie przestrzeń osobistą.
 
Jest to hotel, w którym nie będzie konieczności czekania w kolejce do recepcji w celu przetwarzania danych osobowych.
 
Franczyzą interesują się już inwestorzy z Burgas, Plewen i Cypru.
 
Projekt skierowany jest do małych hoteli miejskich, które są zlokalizowane w centralnych obszarach miejskich i stanowią 70% wszystkich hoteli.
 
Rozwój bułgarskiej sieci inteligentnych hoteli jest w fazie rozwoju i podąża za istniejącymi trendami. Prawie 75% gości rezerwuje pokój hotelowy za pomocą aplikacji mobilnych.
 
Jak Ci się podoba takie rozwiązanie?
 
Szczegółowy opis, jak można zarezerwować nocleg w hotelach Introvert, zameldować się i wszystkie informacje związane z pobytem, dostępne są w języku angielskim i bułgarskim na stronie hoteli Introvert.Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz