Gwiazdy kontra gwiazdy - Mecz Nadziei

Na specjalnej konferencji prasowej były kapitan bułgarskiej reprezentacji w piłce nożnej, Stilijan Petrow (Stiliyan Petrov), zapowiedział wielką imprezę charytatywną, która będzie miała miejsce w Sofii 6 września br. o godzinie 17.00, po której odbędzie się wielki Mecz Nadziei.

Wielki mecz charytatywny

Wezmą w nim udział legendy międzynarodowego futbolu oraz gwiazdy bułgarskiej piłki nożnej, które zmierzą się ze sobą na Stadionie Narodowym im. Wasyla Lewskiego w meczu charytatywnym, w Meczu Nadziei.
 
Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane szpitalom w Bułgarii oraz osobom leczącym się na raka.

Kto zagra?

Były kapitan bułgarskiej reprezentacji Stilijan Petrow rozpoczął już nabór i gromadzi legendy i gwiazdy światowego futbolu. Co 2 tygodnie Petrow będzie ogłaszał nazwiska pięciu zawodników z każdej drużyny.
 
Na konferencji ujawnił nazwiska pierwszych 10 legend, które zagrają w Sofii, w Meczu Nadziei.
 
W drużynie międzynarodowych gwiazd futbolu zagrają legendarny kapitan Manchesteru United Roy Keane, legendarny obrońca Czerwonych Diabłów Nemanja Vidic, legendarny napastnik Celtiku Henrik Larsson, była gwiazda Arsenalu i Aston Villi Robert Pires, jak również były napastnik Liverpoolu i Atletico Madryt Luis Garcia. Trenerem będzie były szkoleniowiec Celtiku, Aston Villi i reprezentacji Irlandii, Martin O'Neill.
 
Znane są również nazwiska pierwszych pięciu zawodników w drużynie bułgarskiej. Są to Hristo Stoichkov, Dimitar Berbatov, Nasko Sirakov, Martin Petrov i Mariyan Hristov. Trenerem gwiazdorskiej drużyny bułgarskich piłkarzy będzie Dimitar Dimitrov - Hero.
 
Kto jeszcze zostanie powołany do obu drużyn?
Kogo obstawiasz?
Będzie ktoś z Polski?Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz