Wine and Spirits Fest Burgas

Wyjątkowa podróż

Wine and Spirits Fest Burgas – wyjątkowa podróż po świecie wina i alkoholi.

Już za kilka dni startuje w Burgas największy festiwal wina i alkoholi na południowym wybrzeżu Morza Czarnego - Wine and Spirits Fest Burgas.
 
Od 28 do 30 lipca w godzinach 16.00 – 22.00 Centrum Wystawowe Flora stanie się miejscem wyjątkowych doznań winiarskich. Zgromadzone zostaną tu najlepsze wina i alkohole z całego świata, a zwiedzający będą mieli okazję rozkoszować się niekończącym się bogactwem smaków i aromatów.

Dlaczego warto tu być?

Wine and Spirits Fest Burgas to ponad 400 rodzajów alkoholi, ponad 40 winnic i destylarni.
 
To doskonała okazja, by podróżować po różnych regionach świata i odkrywać niezwykłe i rzadkie trunki. Tyle drinków w jednym miejscu, że jeden dzień może nie wystarczyć, aby zanurzyć się w magii Wine and Spirits Fest Burgas!
 
Na festiwalu poznasz nowe winiarnie i mikro-winiarnie, które po raz pierwszy zaprezentują się przed szerszą publicznością.
 
Dzięki ofertom specjalnym i promocjom targowym będziesz mieć możliwość kupić na miejscu ulubione napoje w specjalnych cenach bezpośrednio od producentów i spróbować pysznych przekąsek i kulinarnych przysmaków.

Bilety

Wine and Spirits Fest Burgas to niezapomniane przeżycie! Oddaj się magii festiwalu i podziel się nią z przyjaciółmi i bliskimi. Różnorodność drinków sprawia, że bilet na Wine and Spirits Fest Burgas jest idealnym prezentem dla każdego miłośnika wina i alkoholi.
 
Oficjalne otwarcie 28 lipca o godzinie 16.00. Wejście z biletami, które warto zakupić z wyprzedzeniem online ze zniżką 5 BGN na stronie eventim.bg.Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz