Bułgarskie ośrodki wśród najlepszych SPA w Europie

Podczas dorocznego Kongresu Europejskiego Stowarzyszenia SPA (ESPA) w Słowenii, gdzie organizacja obchodziła 25-lecie istnienia, na uroczystej gali, 8 krajów zostało nagrodzonych, w różnych kategoriach, za innowacyjność i doskonałość w europejskim przemyśle uzdrowiskowym i SPA.

Wielkie wyróżnienie i uznanie uzyskała Bułgaria w kategorii „Innowacyjna destynacja SPA”, w której ośrodek Św. Konstantyn i Helena otrzymał specjalną nagrodę jury.

Wśród oceniających znalazło się 4 czołowych specjalistów branży SPA w Europie - Gunnlaungur Jonsson i prof. Inga Dora Sigfusdottir z Islandii, Włoszka Silvia Giannini i Sekretarz Generalna ESPA Chila Mesosi z Węgier. Cała czwórka bardzo wysoko oceniła rozwój bułgarskiego kurortu koło Warny, podkreślając, że dziś usługi balneologiczne i uzdrowiskowe są tutaj na najwyższym poziomie i pozwalają oferować wysokiej jakości produkt przez cały rok!

Druga nagroda dla Bułgarii została przyznana w kategorii innowacyjny program zdrowego SPA, a zwycięzcą został Seuthopolis Medical and SPA Hotel z miejscowości Paweł Bania, który jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym na najlepszy hotel balneologiczny i SPA na Bałkanach w 2019 roku.

Nagrody podczas uroczystej gali trafiły do Chorwacji, Włoch, Rumunii, Słowenii, Gruzji, Niemiec, Bułgarii i Czech. Hasłem przewodnim wydarzenia było „Zdrowie. Jakość. Innowacja”.

Cieszą nas te osiągnięcia bo pokazują, że Bułgaria coraz bardziej staje się kierunkiem na każdą porę roku!


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz