Nowy rekord Guinnessa! Dentaprime - nowoczesna wizytówka Warny

W Warnie został ustanowiony nowy rekord Guinnessa! W jakiej kategorii? Na największy budynek w kształcie litery.
Księga Rekordów Guinnessa oficjalnie uznała budynek kliniki dentystycznej w rejonie Warny, oddany do użytku 4 kwietnia 2020 roku za największy budynek w kształcie litery.

Klinika jest wybudowana w kształcie litery D, co nawiązuje do jej nazwy - Dentaprime.

Jest to bardzo elegancka wizytówka regionu i szybko stała się popularną lokalizacją do robienia zdjęć, a dzięki temu, że jest wysoka na 15 m, nie może być niezauważona. Widać ją już nawet z samolotu lecącego na lotnisko w Warnie od północno-wschodniej strony.

Imponujący projekt budynku w kształcie litery D otrzymał prestiżową nagrodą na ogólnokrajowym konkursie „Budynek Roku” w 2020 w dziedzinie medycyny. Po 4 miesiącach planowania i 5 miesiącach budowy powstało nowoczesne centrum stomatologiczne z 57 gabinetami zabiegowymi, co czyni go, jak podaje sama klinika, największą prywatną kliniką stomatologiczną w Europie.

Klinikę wyróżnia nie tylko niezwykła bryła i konstrukcja. Jest ona wyposażona w najnowszej generacji filtry HEPA, które utrzymują powietrze w pomieszczeniach czyste i zdrowe, a złożony proces obejmujący filtry fizyczne i odwróconą osmozę zapewnia stały dostęp do oczyszczonej wody.

Aby leczenie zębów nie wywoływało stresu i nie sprawiało bólu, klinika wyposażona jest również w centralny dopływ tlenku azotu (tzw. „rajski gaz”) – odkrycie nowoczesnej anestezjologii.

Dentaprime posiada również największą na świecie sieć 3Shape zapewniającą doskonałą diagnostykę cyfrową i planowanie leczenia. Co więcej, ta nowoczesna technologia pozwala robić we własnym laboratorium Dentaprime szybkie i wysokiej jakości protezy zębowe.

Klinika dba również o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników, dając im możliwość korzystania z własnej siłowni oraz firmowej restauracji ze zdrowymi posiłkami, w tym wegetariańskimi w jakości BIO.

Duży nacisk w Dentaprime kładzie się również na ekologię. Klinika posiada olbrzymie własne grunty i rocznie planuje zadrzewiać do 100 000 m², aby stworzyć pierwszą w Europie klinikę dentystyczną neutralną dla klimatu.

Klinika znajduje się w kurorcie Św. Konstantyn i Helena, w pobliżu skrzyżowania przy wjeździe do kurortu.
Dentaprime posiada wszystko, co sprawia, że doskonała stomatologia jest możliwa.

Może więc nie tylko na wczasy do Warny?


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz

FB: 08-02-2022-2
Pan D ma jeszcze kilka punktów w mieście. Polecam Dentaprime.
FB: 08-02-2022-1
dziekuje bardzo
Przybliżamy Bułgarię
https://dentaprime-city.com/tseni/
FB: 08-02-2022-1
A jak to wyglada cenowo? Moze ktos wie?