Święty Konstantyn i Helena - kompleks termalny

AQUAHOUSE Thermal & Beach zaskoczy Cię możliwościami jakie oferuje!

Zaledwie kilka kilometrów od Warny, przy malowniczej plaży, wśród zieleni, znajduje się jedna z najpopularniejszych bułgarskich nadmorskich miejscowości turystycznych - Św. Konstantyn i Helena - pierwszy bułgarski kurort nad Morzem Czarnym, który zapoczątkował historię turystyki morskiej i uzdrowiskowej w Bułgarii.

Kompleks termalny znajduje się bezpośrednio przy plaży i oferuje wiele możliwości dla balneoterapii, SPA i Wellness. Posiada nie jeden, a 14 basenów zewnętrznych i wewnętrznych, o różnej głębokości i temperaturze, zasilanych wodą mineralną.

Woda mineralna w kompleksie posiada właściwości mające korzystny wpływ zarówno na zdrowie, jak i ogólną kondycję organizmu. Kąpiele w basenach termalnych służą do relaksu, łagodzenia stresu i napięcia, leczenia i profilaktyki wielu przewlekłych chorób i problemów w określonych obszarach ciała.

Wpływają korzystnie na choroby narządów ruchu, obwodowego układu nerwowego, schorzenia ortopedyczne i urazowe, schorzenia skóry i choroby ginekologiczne.

AQUAHOUSE Thermal & Beach to doskonały wybór zarówno na lato, jak i na zimę. Znajdziesz tutaj baseny kryte i odkryte, możliwość zabiegów SPA, balneoterapii i balneoprofilaktyki przez cały rok!

Latem – czekają na Ciebie cudowne kąpiele, leżaki przy basenie i na plaży, pełny relaks w przepięknym otoczeniu i luksusowej atmosferze.

A zimą? Wyobraź sobie, jak piękne jest morze zimą - zimne powietrze, fale i pusty brzeg - jeden z najbardziej romantycznych widoków. A zwłaszcza, gdy patrzy się na to wszystko z gorącego basenu… Wysoka temperatura basenów zewnętrznych i urzekający widok na morze zapewniają nie tylko zdrowe, ale także inspirujące doznania.

A po kąpieli w wodzie mineralnej, możesz jeszcze skorzystać z zabiegów SPA, sauny fińskiej, ziołowej sauny na podczerwień, hammam, groty solnej, łaźni parowej lub krytego basenu kontrastowego.

W AQUAHOUSE Thermal & Beach znajdują się 3 strefy z różnymi możliwościami wypoczynku i rehabilitacji.

Strefa wodna – z różnej wielkości basenami krytymi i odkrytymi, 25-metrowy basen pływacki (konieczny czepek), gorący basen terapeutyczny i bicze wodne.

Strefa termalna, która oferuje baseny kryte i odkryte, a także leczniczy basen mineralny o temperaturze wody do 42°C.

Strefa SPA – gdzie możesz zafundować sobie zabiegi, które wpływają pozytywnie na zdrowie. Ciepła sauna korzystnie wpływa na krążenie krwi, poprawia napięcie i wzmacnia układ odpornościowy. Sauna fińska podnosi temperaturę ciała i pobudza gruczoły potowe, co pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. Są również dostępne różne zabiegi kosmetyczne, lecznicze i masaże.

Zasługujesz na taki komfort!

A ceny? Najbardziej opłaca się bilet na cały dzień. Latem wystarczy moim zdaniem bilet do strefy wodnej czyli 25 lewa za cały dzień lub 20 lewa za 3 godziny.

1 lewa = ok. 2,4 zł

Szczegóły.


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz