Insomnia - bułgarski zapach, który podbił świat

Insomnia (bezsenność) – perfumy, które zdominowały bułgarski rynek i stały się najlepiej sprzedającymi się perfumami w naszym kraju.

Perfumy Insomnia stały się absolutnym fenomenem dosłownie z dnia na dzień, a ich sukces wynika z całkowicie unikalnego składu. Insomnia zawiera ponad 30% czystych perfum, co czyni je jednymi z najtrwalszych perfum na rynku.

W 2016 roku Fawiol Seferi postawił sobie za cel stworzenie niezwykłego, ekstrawaganckiego i jednocześnie niezwykle złożonego zapachu i tak powstała Insomnia – perfumy, które nie tylko przyciągają, ale i szokują!

Współautorami tego arcydzieła, które wkrótce stało się bestsellerem są wybitni perfumiarze Sezer Sabah i Bułgar - Swetosław Rusew.

Insomia podbiła nie tylko rynek bułgarski, ale i rynki światowe. Początkowo perfumy trafiły do sprzedaży w Anglii, a miesiąc później były już dostępne w 30 krajach. Obecnie są sprzedawane w ponad 60 krajach i mają dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, którzy wybrali je jako swoją ulubioną markę perfum.

Marka przeżywa niezwykle duży boom w Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii. Perfumy stały się sensacją wśród najsłynniejszych „Perfumowych YouTuberów” z całego świata, a Miguel Matos - redaktor naczelny Encyklopedii Perfum Fragrantica, który jest również dyrektorem kreatywnym Bruno Acampury - jednego z najbardziej prestiżowych włoskich domów perfumeryjnych uznał Insomnię za godnego konkurenta najdroższych marek na świecie.

Do tej pory nie było jeszcze bułgarskiego produktu perfumeryjnego, który cieszyłby się taką popularnością za granicą. Perfumy Insomnia mają niezwykle odważny, prowokacyjny i bardzo emocjonalny zapachu. Są odpowiednie dla każdego, bo to unisex – dla kobiet i mężczyzn, od tradycjonalistów po tych, którzy szukają czegoś naprawdę nieszablonowego i nie boją się ekscentryczności i bycia w centrum uwagi.

Zapach Insomnia stworzony jest z najlepszych esencji, które gwarantują intensywny aromat i fenomenalną trwałość. W składzie są najlepiej wyselekcjonowane, najlepsze i najrzadsze składniki: 50-letnie drzewo sandałowe z Indii, czekolada, paczula, kubański rum, olejek ylangowy oraz tahitańska wanilia.

Testy pokazują, że trwałość perfum na skórze wynosi ponad 18 godzin. To zapach, którego nie można zapomnieć i nie można go ukryć. Insomnia nie pozostawia nikogo obojętnym, oczaruje Cię pierwszym oddechem i sprawi, że będziesz do niej wracać bez końca. To najbardziej nasycone, silne naturalne perfumy afrodyzjaki!

Czy wiesz, że ludzie, którzy ładnie pachną, są o wiele bardziej atrakcyjni i pociągający?

Tylko jeśli wypróbujesz perfumy INSOMNIA, zrozumiesz ich magię i przekonasz się, że nie sposób im się oprzeć!


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz

FB: 03-01-01
nie
Przybliżamy Bułgarię
Raczej nie
FB: 03-01-01
dziekuję,czy emag ma również sprzedaż stacjonarną?
Przybliżamy Bułgarię
Sądzimy, że najlepiej kupić na: https://www.emag.bg/parfjum-uniseks-insomnia…/pd/DN8CJ0BBM/
FB: 03-01-01
pytanie , gdzie je kupić w Bułgarii aby były orygialne i ile kosztują?