Wiktoria Georgiewa reprezentuje Bułgarię na Eurowizji 2021

Już wiadomo, że Eurowizja 2021 odbędzie się 18-21 maja w Holandii, w Ahoy Arena w Rotterdamie.
Nie wiadomo jeszcze, czy będą na sali widzowie czy też konkurs odbędzie się przy pustej widowni.

Wiadomo, że wykonawcy i członkowie delegacji krajowych będą musieli poddać się przed przylotem do Holandii 5-dniowej kwarantannie w swoim kraju oraz posiadać negatywny test na Covid. W Rotterdamie nie będzie im wolno opuszczać pokoi, za wyjątkiem wyjść na próby lub inne wydarzenia bezpośrednio związane z konkursem.

Ponadto każdy kraj biorący udział w konkursie musi z wyprzedzeniem przesłać film z występu, który zostanie wyemitowany w przypadku nagłej choroby wykonawcy i niemożności śpiewania na żywo.

Bułgarię reprezentować będzie wokalistka z Warny Wiktoria Georgiewa z piosenką „Growing Up is Getting Old". Na specjalnym koncercie w ogólnokrajowej telewizji BNT1 10 marca Wiktoria oficjalnie zaśpiewała swoją piosenkę.

Swoim występem poruszyła setki fanów muzyki, dziennikarzy i vlogerów z całej Europy.

Zobacz film, w którym zebrano niektóre z najbardziej emocjonalnych reakcji opublikowanych w YouTube.

Sama Wiktoria powiedziała podekscytowana: „Cieszę się, że piosenka Bułgarii wywołuje w ludziach tak silne emocje. Być może wideo i piosenka przywołują w ludziach wspomnienia o ich rodzicach i rodzinie. Czas spędzony z matką i ojcem zawsze dodawał mi siły i sprawiał, że czułam się bezpieczna i kochana. To jest przesłanie tej piosenki. W tych trudnych czasach ważne jest, aby chronić siebie i ludzi wokół nas. Musimy doceniać wszystko, co mamy ”.

Jednak w Bułgarii nie brakuje komentarzy, że piosenka nie chwyta za serce, że jest super wolna i monotonna… Przyjmujemy, że to zwykła gorączka i stres przed konkursem…

Trzymamy kciuki za Wiktorię. Niech jej się uda wzruszyć publiczność Eurowizji, skraść jej serca i zdobyć prestiżową nagrodę!

A teraz posłuchaj i napisz koniecznie jak Ci się podobała!
Zagłosujesz na Bułgarię?
Mamy nadzieję!

 


Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz