Moje lato w Bułgarii

Ministerstwo Turystyki rozpoczęło kampanię „Moje lato w Bułgarii”. Akcja ma na celu pokazanie najpiękniejszych miejsc w Bułgarii widzianych oczami turysty.

Rób zdjęcia

Podczas swojej podróży lub wczasów w Bułgarii rób więc jak najwięcej zdjęć i staraj się uchwycić otaczające Cię piękno. Fotografuj miejsca, które zrobiły na Tobie największe wrażenie i podziel się nimi.

Wyślij je

W konkursie może wziąć udział każdy. Zdjęcia wykonane aparatem lub telefonem można przesyłać do 7 września 2023 r. na adres press@tourism.government.bg.

Finał

Będą one publikowane na stronie Ministerstwa Turystyki na FB, a te, które zdobędą najwięcej polubień, zostaną pokazane na specjalnej wystawie, w przeddzień Światowego Dnia Turystyki – 27 września, pod hasłem „Moje lato w Bułgarii”.

Odkryjmy piękno Bułgarii

„Odkryjmy razem naszą Bułgarię na nowo, bo każdy z nas może być najlepszym ambasadorem piękna i bogactwa przyrody naszego kraju” – apeluje ministerstwo.
 
My ze swojej strony przyłączamy się do apelu i namawiamy gorąco do wzięcia udziału w tej akcji. Dlaczego ktoś z Polski nie miałby zdobyć pierwszego miejsca? Byłby to wspaniały wyczyn, a dla nas powód do dumy!
 
Jeżeli wyślesz nam swoje zdjęcia, nieważne czy weźmiesz udział w akcji czy też nie, z przyjemnością zamieścimy je na naszej stronie oraz na naszym FB i będziemy mogli wszyscy je podziwiać.
 
Pamiętaj, aby podpisać gdzie zostały zrobione, a jeżeli chcesz pochwalić się, że to Ty je zrobiłeś, podpisz się.
 
Na zdjęciu meandry na rzece Arda. Przepiękne miejsce choć nie najlepszy fotograf (czyli ja).Autor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz