Rock i wino - Midalidare Rock In The Wine Valley 2023

Co wspólnego ma rock i wino?

Pewnie to, że spora część fanów rocka to także koneserzy dobrego wina, a całkiem sporo dobrych winiarzy, zarówno w Bułgarii, jak i na świecie lubi słuchać tego stylu muzyki.
 
Dowodem na siłę tego związku jest jedna z charakterystycznych współczesnych bułgarskich winnic - Midalidare Estate.

Mogiłowo

Na przełomie czerwca i lipca fani rocka i miłośnicy wina spotkają się na jej terenie na Festiwalu Rockowym w Dolinie Wina.
 
Na scenie cziprowskiej wsi Mogiłowo (Mogilovo), gdzie siedzibę ma Midalitare Estate organizowany jest festiwal, w którym wezmą udział bułgarscy i zagraniczni wykonawcy oraz gość specjalny – zespół Scorpions!
 
Okazuje się, że połączenie wysokiej klasy muzyki rockowej i różnorodnych smaków tutejszych win zapewnia niesamowite wrażenia.

Rockowy obóz

Gospodarze zatroszczyli się jak co roku o wszystkie aspekty. Przygotowane są specjalne miejsca pod namioty, przyczepy kempingowe i kampery, można też wynająć namioty festiwalowe, a osoby preferujące hotelowy komfort mogą skorzystać z noclegów w Starej Zagorze i okolicy na preferencyjnych warunkach.

Dlaczego winiarnia? 

Dlaczego winiarnia otwiera swoje podwoje dla fanów muzyki rockowej?
Częściowe wyjaśnienie leży prawdopodobnie w nastawieniu samego zespołu, który należy do zagorzałych fanów rocka. Jednym z owoców tej miłości jest wspaniałe wino RockNRolla, które jak wyjaśniają sami winiarze, dojrzewa pod dźwiękami rocka, chłonąc w ten sposób część jego energii i mocy.
 
Kiedy więc Bulgarian Live Music, organizatorzy popularnego do niedawna Kavarna Rock Fest zaproponowali im zorganizowanie imprezy rockowej w Mogiłowie, decyzja na TAK zapadła szybko.

Ambitne plany

Ale zgoda na organizację festiwalu nie jest tylko sentymentalna. Organizatorzy pragną rozwinąć to miejsce jako centrum atrakcji dla miłośników turystyki alternatywnej. Pomysłów na to mają wiele i to bardzo niekonwencjonalnych.
 
Dzisiaj pragną dotrzeć do szerokiego grona osób, które cenią sobie wysokiej jakości spędzanie wolnego czasu. Mają nadzieję, że przyjeżdżając tutaj, wszyscy ci ludzie zobaczą, jak i gdzie pracują, skosztują ich wspaniałych win i zostaną ich klientami i przyjaciółmi.
 
Już teraz, czy to wspaniałą ofertą win, czy też niezapomnianymi wrażeniami pośród sielankowej idylli, wieś Mogiłowo, położona w sercu Średniej Góry, może mile zaskoczyć każdego miłośnika tematycznych wycieczek turystycznych.

Festiwal Rockowy

Miłośników boskiego trunku i wartościowej muzyki zapraszamy do Doliny Wina, w dniach 30 czerwca – 2 lipca na prawdziwą ucztę.
 
Festiwal w tym roku otworzy legendarny niemiecki zespół rockowy Scorpions. Prawdziwe legendy muzyki rockowej, po raz pierwszy w Bułgarii wykonają utwory ze swojej najnowszej płyty Rock Believer i oczywiście wszystkie klasyki, które wszyscy znamy i śpiewamy – zapowiadają organizatorzy.
 
Więcej informacji na Midalidare Rock In The Wine Valley www.midalidarerock.bgAutor: Przyblizamybulgarie
Napisz komentarz